Şartlar ve Koşullar

JKR Transfer Şartlar ve Koşullar


1- İşbu koşul ve şartlar, zaman zaman değişikliğe uğramaları muhtemel olmakla beraber, doğrudan veya dolaylı olarak (dağıtımcılar aracılığıyla) internet üzerinden, e-posta veya telefonla sunulan bütün hizmetlerimizi kapsamaktadır. İnternet sitemize girmek, sitemizde dolaşmak ve sitemizi kullanmak ve/veya bir rezervasyon yapmak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teslim ve teyit etmektesiniz.

2- jkrtransfer.com adresindeki transfer fiyatlarımız internet sitemizde veya e-posta aracılığı ile belirtilmedikçe geçerli kabul edilir. jkrtransfer.com fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. 

3- jkrtransfer.com gizliliğinize saygı duymaktadır. Bu sebeple rezervasyonu tamamlayabilmek için girmiş olduğunuz isim, Soyisim,Cep telefonu yada e-posta bilgileriniz yasal sınırlar geçerli olmak şartıyla 3.şahıs yada kurumlar ile paylaşılmaz. 

4- Eğer ki ödemenizi Kredi Kartı yada Havale/Eft ile yapmış iseniz; Sizlere vereceğimiz Transfer hizmeti ile ilgili sorumluluklarımızı yerine getiremediğimiz de tarafınızın karşılaştığı yada maruz kaldığı zararları, karşılıklı yazışmalar sonrasında rezervasyon toplam tutarınıza eşit bir tutarı tazmin edeceğiz. 

5- Şikayet ve Önerilerin dikkate alınabilmesi ve tarafınıza geri dönüş yapılabilmesi için adresinden iletişime geçebilir yada info @ jkrtransfer.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

6- Transferlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için transfer saatinizden en az 2 saat öncesine kadar rezervasyon yapmış olmanız ve onay e-posta/sms almış olmanız gerekmektedir. Eğer onay e-posta yada sms almadıysanız bizimle telefon ile iletişime geçebilir teyit alabilirsiniz.

7- Araç transfer rezervasyonlarınızı, transfer saatinize 2 saat kala iptal edebilirsiniz. Rezervasyonların iptal edilmesinde herhangi bir cezai işlem yoktur.

8- jkrtransfer.com için çalışan araçların tümünde zorunlu sigortalar vardır. Ayrıca Ulaştırma Bakanlığının ön gördüğü şartları taşımakta olup D2 (Yolcu Taşıma Belgesi) belgesine sahiptir.

9- Transfer başlangıcında ve bitişinde tüm bagajların araca yüklenmesi ve teslim alınması müşterilerin sorumluluğundadır. Şirketimiz kayıp eşyalarda sorumluluk kabul etmez.

10- Transferin başlangıç ve bitiş yeri veya transfer saatinin tam ve eksiksiz bildirilmesi müşterilerin sorumluluğundadır. JKR TRANSFER sizlerin verdiği bilgilere göre planlama yapmakta olup rezervasyon sırasında belirtmediğiniz yada teyit almadığınız değişikliklerden sorumlu değildir.

11- JKR TRANSFER için çalışan araçların hiç birinde sigara içilmez. 

12- Transfer sırasında müşterilerin emniyet kemeri takmaması gibi yolculuğu güvenli hale getirmeyen davranışlardan müşterilerimiz sorumludur. 

13- JKR TRANSFER alkol yada uyuşturucu etkisindeki veya şoför yada aracın güvenliğini tehlikeye sokacak müşterileri taşımama hakkına sahiptir.

14- Araçlarımızda yasalara uygun olmayan yanıcı, patlayıcı, uyuşturucu vb. maddelerin taşınması yasaktır. 

15- Rezervasyonu yaptığınız bilgiler ve onaylanan fiyatlardaki transferlerinizi yapmayı taahhüt ediyoruz.

16- Transfer saatlerindeki değişiklik, uçak kalkış yada iniş rötar bilgilerini iletmek müşterilerin sorumluluğundadır. Uçak iniş rötarlarınızda bilgi verildiği sürece süre gözetmeksizin ekstra bir ücret talep edilmez.

17- Araçlarımızda evcil hayvanlarınız kafeste olması şartıyla taşınabilir.

18- Yolcu sayısına göre araç seçimi müşterilerin sorumluluğundadır. Yanlış yolcu seçiminden dolayı meydana gelebilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı Araç rezervasyonunuz sırasında araçların kaç kişilik olduğuna bakmayı unutmamanızı önemle hatırlatırız.

19- Rezervasyon yaptığınız sırada e-posta adresi yada cep telefonu numarasının yanlış girilmesi, rezervasyonların teyit edilebilmesinde aksaklıklara sebep olduğundan bilgileri eksiksiz yada doğru girmek müşterilerin sorumluluğundadır. 

20- Rezervasyon sırasında belirtmediğiniz sörf tahtası, birden fazla golf çantası, tekerlekli sandalye vb. eşyalarınız eğer size gönderilen aracın bagajı için uygun değilse alınmayacaktır. Bu sebepten normal dışı bagajlarınızı lütfen belirtiniz.